Smarttradecoin bitcoin ethereum arbitraj robotu

Öncelikle aşağıdaki linklerden hesap açınız ;

Şimdi Huobi’ye kaydolun, 170$ ‘a kadar hoş geldin bonusu kazanın! Dünyanın Önde Gelen Dijital Varlık Alım Satım Platformu https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/?invite_code=din69

Smartradecoin arbitraj robotuna kayıt için linki tıklayınız ;

https://oceans-online.com/members/register/&hash=NE1aUGZuU3BmRXBlU0w4dFRGcEc1QVhEZWY0MEdNNlFqTmJBWFI4WFhwdz0=

Merhaba,

Öncelikle hayatında, kendin için büyük bir değişiklik yaptın. Tebrikler

Biz nasıl para kazanıyoruz ve Sen nasıl para kazanacaksın? Kısaca anlatayım. Biz adına Smart Trade Coin GO yada STC GO dediğimiz,  şimdilik 5 farklı crypto para borsası arasında Arbitrage yapan yapay zeka ve uzmanlar tarafından kontrol edilen bir yazılım kullanıyoruz. Bu yazılımı satın aldıktan ve hesabımızı aktifleştirdikten sonra yazılım içindeki cüzdanlarımıza Bitcoin ve/veya Ethereum yatırımlarımızı yapıyoruz. Yazılım içine attığımız Bitcoin ile Ethereumlarımız en düşük 30 gün, en yüksek 360 gün vade ile yapay zeka robotlar tarafından çalıştırılarak bizlere hergün para kazandırıyor.

Şimdi yazılımı nasıl kuracağız. Bunu anlatalım. Bu işlemler size zor gelebilir ancak işlemleri sırası ile yaparsanız kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca sponsorunuz da size yardımcı olacaktır.

1.- Öncelikle telefonumuza,, tabletimize veya bilgisayarımıza yukarıdaki linkten huobi borsasına üye oluyoruz.

2-TRUST WALET, METAMASK WALET, MEW walet gibi bir crypto para cüzdanınız da olması önerilir. Bu cüzdanları/waletleri Google Play yada Apple Store dan telefonunuza indirin. İndirme işlemini yaparken size verilecek cüzdan kurtarma harflerini (12 yada 24)  yazarak bir yere kaydedin. İleride cüzdanlarınızı başka bir telefon yada tablette geri getirmek için bu kurtarma harfleri gerekir.

3- Sponsorunuzun tarafından Oceans-Online.com sitesinden size gönderilen üyelik linkine tıklayın .

https://oceans-online.com/members/register/&hash=NE1aUGZuU3BmRXBlU0w4dFRGcEc1QVhEZWY0MEdNNlFqTmJBWFI4WFhwdz0=

Bu sitenin yapmanızı istediği üyelik prosedürlerini takip ederek Kendinize ait bir e-mail adresi üyelik işlemlerinizi tamamlayın. Oceans online üyeliğinizi aktifleştirmek için My account sekmesine tıklayın profile bölümüne tıklayın ,  sizden Kimlik bilgileri, adres ve iletişim bilgilerinizi  ve kimliğinizin ön sayfasını ve adınıza kayıtlı ve adresinizi gösteren bir faturayı (elektrik, su telefon, internet, yada banka kart ekstresi)  uygun formda küçülterek yükleyin.  İstenen bilgileri ve belgeleri uygun formda yükledikten sonra hesabınızın onaylanması sürecini bekleyeceksiniz. Üyeliğinizin onaylanıp onaylanmadığını My ACCOUNT bölümünden takip edebilirsiniz.

4-Oceans-Online.com daki üyeliğiniz otomatik olarak smarttradecoin.com adresinde de açılmıştır. smarttradecoin.com a oceans onlineda kullandığınız email ile şifre ile giriş yapınız. 3. bölümde belirtilen üyelik kayıt işlemlerini /KYC işlemlerinizi STC GO hesabınızda da yapınız. STC GO hesabınıza Oceans hesabınızda kullandığınız email adresiniz ve şifreniz ile gireceksiniz. Sistem sizden yeni şifre belirlemenizi isterse şifrenizi belirleyin ve bu şifrenizi kaydedin. Bu şifrenizi unutmayın. Hesabınız onaylandıktan sonra yazılımın içindeki Deposit WALET te bulunan Btc yada ETHERUM depozite adresiniz kopyalayıp Paribu yada Btc türk Pro daki Bitcoin yada ETHEREUM Çekme Adresine yapıştırın.

5- Huobi yada diğer bitcoin borsalarında kayıtlı TL yatırma adresindeki iban numarasını hesabınızın bulunduğu banka hesabının havale yada eft gönderme bölümüne yapıştırın.  Seçtiğiniz yazılım statüsüne göre SİLVER yada GOLD paket alımında kullanacağınız tutarı ve yatırımda kullanacağınız tutarını gönderin. (Silver paket 100 dolar gold paket 1000 dolar )

6- 5. Maddede gönderdiğiniz tutar geldi ise yeni kullanıcılar çekme işlemi yapabilmeleri için en az 48 saat beklemek durumundadır. Eskiden beri kullanızı ise hemen 5. Maddede belirttiğimiz Paribu Bitcoin Çekme Adresinde OCEANS ONLİNEDAKİ btc depozito Waletinize en 50 yada 500 dolarlık Bitcoin göndereceksiniz. Bitcoinin iniş ve çıkışlarını düşünerek btc cüzdanına 50 yada 5000 dolardan biraz fazla btc gönderin. Sponsorunuzda da size 50 yada 500 dolar karşılığı TRADE COİN göndermesini isteyin. Yazılım için Bitcon ve Trade coin Oceans depozito walet adreslerine geldi ise alacağınız paketi seçerek  sayfada bulunan PAY/ÖDEMEK bölümüne tıklayarak satın alma işlemini tamamlayın.

7- 6. Maddede satın alma işlemini tamamladınız. Hayırlı olsun. STC GO yazılımınız artık kullanıma hazır. Şimdi de TEKRAR PARİBU VE BTCTURK PRO ya gidip Bitcoin yada Ethereum cüzdanınıza gidin. Buraya kaydettiğimiz smarttrade GO,  BTC yada ETHERUM adresine gidin,  göndermek istediğiniz  miktarı ayarlayıp Çekme işleminizi tamamlayın. Unutmayın burada yaptığınız çekme işlemini dikkatli yapın, adresinizin ve çekeceğiniz miktarı dikkatlice kontrol edin. Çekme adresiniz ve miktarınız doğru ise çekme işlemini tamamlayın. Emailinize gelen çekme onayını yapın.

8-Smarttradecoin.com email ve şifreniz ile giriş yapın. Yazılımın içindeki Finans bölümündeki depozito bölümünü açın, Paribu yada Btcturk pro dan gönderdiğiniz tutarın gelip gelmediğini  kontrol edin. Unutmayın Bitcoin, blockchainden 3 onay, ethereum ise 50 onay aldıktan sonra Bilançonu aktarılır. Aktarma işlemi tamamlandı ise saydaki Bilançonuzda göreceksiniz.

9- Paranız aktarıldı ise şimdi ilk emrinizi verebilirsiniz. Bunun için yazılımda Bot mekanizmasına tıklayın. PANO ya tıklayın. Açılan pencere en üstte STRATEJİ bölümü var. Burada stratejimizi seçiyoruz. İçeride bulunan crypto türüne göre btc veya etherumu  seçiyoruz. Altta botun çalışma süresini seçiyoruz. Tavsiyemiz 30 gündür. Daha sonra ise ne kadar emir vermek istiyor isek onu seçiyoruz. Yazılıma yatırdığımız tutarı tek bir emir olarak vermiyoruz. Riskimizi dağıtıyoruz. Örneğin içeriye 1000 dolar yatırdık isek bunu tek bir emir vermiyoruz. Yazılımımız silver paket ise en fazla 40 farklı emir ile 40 parçaya bölerek verebiliriz. Gold paket yazılımımız varsa ile en az 1 dolar olmal üzere istediğiniz kadar emir verebilirsiniz. Emir verecek tutarımızı seçtik isek Başlata tıklıyoruz. Açılan sayfadan da Satın Al tıklayarak emirlerimizi veriyoruz. Yazılıma gönderdiğimiz bütün tutar bitinceye kadar bu işlemi seçtiğimiz miktar ile tek tek yapıyoruz. 30 gün sonra bot mekanizmasındaki bot listesine tıklıyoruz. Verdiğimiz emirleri tek tek bitiriyoruz. Yeni emir vermek istiyorsak. Panodan yukarıda anlattığımız emir verme işlemlerini yapıyoruz.

10. STC GO yazılımından para çekmek istiyoruz. Ne yapmamız lazım. Önce stc go yazılımımızdaki Hesap Ayarlamalarını açıyoruz. Buraya PARİBU veya BTCTÜRK PRO daki Bitcoin yada ETHEREUM yatırma tıklayıp buradaki btc ve ethereum cüzdan adreslerini tek tek kopyalayıp STC GO daki ilgili yerlere kaydediyoruz. Aşağıdaki gönder butonuna tıklayıp e-mailimize giden doğrulama maileriniz onaylıyoruz. STC GO yazılımındaki Finans bölümü-Ödeme bölümüne tıklıyoruz. Açılan menüden çekim yapacağımız hangisi ise onu seçiyoruz. Çekmek istediğimiz tutarın crypto adetini yazıyoruz. Çekim talebimizi yapıyoruz. Çektiğimiz tutar kullandığımız yazılım Silver Paket ise 48 saat, Gold Paket ise 24 saat içinde yukarıda belirttiğimiz Paribu yada Btctürk Prodaki   bitcoin yada ethererum cüzdanımıza sistem tarafından aktarılacaktır. Burada btc ve etherum satış işlemini yapıp TL ye dönen tutarı çekmek için Paribu veya BTC TÜRK PRO daki TL çekme hesabımıza banka iban numaramızı yazıyoruzç ve çekim talebinde bulunuyoruz. 5-10 Dakika içinde anlaşmalı bankalardaki hesaplarınıza paranız havale edilir.

11-Yazılım içindeki Affiliateye tıklayın. Ortaklık Sistemine tıklayın. Şirket yazılımı 4 sosyal medya ortamında yapacağınız tanıtım karşılığında herbir sosyal medya paylaşımı l-karşılığında 100 adet smart trade coin verecek. Bu fırsatı da kaçırmayın. Smart trade coin 2021 ilk çeyreğinde büyük borsalarda alınıp satılacak.

Bizden şimdilik bu kadar…. Sizde daha fazla kazanmak ve sevdiklerinize de kazandırmak isterseniz Oceans-online daki referans linkinizi sevdiklerinize, arkadaşlarınıza gönderin onlarında yazılımı kullanmasını sağlayarak hem siz kazanın hem de onların kazanmasını sağlayın. Bu yazılım dünya genelinde şimdilik 350 bin adet satıldı. Daha işin başındayız.

Her türlü sorularınızda Sponsorunuzu arayabilirsiniz.

Ayrıca sizi whattsapptan her türlü yardımı alabileceğiniz grubuma alacağız. Her Cumartesi günü ZOOM da yazılım eğitimine katılarak yazılımla ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yazılımı biraz kullandıktan sonra sizi bekleyen ek gelirler ilgili bilgilendirmenizi sponsorunuzdan talep edin.