Huobi Global üyelik ve Robot

Huobi Global Nedir? Huobi Global’e Nasıl Kayıt Olunur?

Huobi, Global Dünya’daki en büyük 2. büyük hacimli kripto para borsasıdır. Huobi Global, Huobi’nin dünya çapındaki tüccarlar için ticaret platformudur. Binance ve OKEx ile birlikte Huobi, küresel olarak büyüyen Çin menşeli bir borsadır. Borsaların düzenli olarak saldırıya uğradığı piyasada Huobi’ nin çalışması sırasında hiçbir zaman saldırıya uğramadığını belirtmekte fayda var.

Bu sayfada ki hiç bir yazı yatırım tavsiyesi değildir ve eğitim amaçlıdır. Sorularınız olursa yazımızın en altında bulunan instagram, twitter ya da facebook adresinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Avantajlar

Huobi platformu hiçbir zaman saldırıya uğramadı. Bu, kripto topluluğunda müthiş bir başarı. Huobi’nin şu anda 438 işlem çifti var. İnsanlar, ticaret yapmak istediği çoğu altcoini bulabilir.
Huobi, marj ticareti, OTC ve Huobi Prime ve Huobi Prime Lite platformlarında IEO belirteçleri satın alma dahil olmak üzere birçok ticaret türüne sahiptir.
Kullanıcılar, Huobi’nin Huobi Prime ve Huobi Prime Lite platformlarında jeton IEO satın alabilir.
Huobi Token (HT) taban paraları Huobi ekosisteminde oldukça faydalıdır.

Huobi Global’e nasıl kayıt olunur?
Adım 1: Bir Huobi Global ( 170 Dolar hoşgeldin bonusu için linkten üye olunuz ) hesabına kaydolmak için https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/?invite_code=din69 adresini ziyaret edin. Ardından ”Kayıt Ol” seçeneğini tıklayın.

https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/?invite_code=din69

Adım 2: Ekranın sağ köşesindeki “Kayıt Ol” butonuna tıkladıktan sonra lütfen aşağıdaki gibi gerekli bilgileri doldurunuz. Ardından, doğrulamak için “Ben robot değilim…” seçeneğini seçin.

https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/?invite_code=din69

Huobi, kayıtlı e-postaya bir doğrulama kodu gönderecektir. Kodu tekrar girin ve “Onayla” yı tıklayın.

Kaydı tamamlamak için doğrulama kodunu girin.

Notlar:

 1. Lütfen doğru kayıt ülkesi olduğundan emin olun. Aksi takdirde artık hiçbir değişikliğe izin verilmez;
 2. Bir telefon numarası/e-posta adresi, hesap kaydı için yalnızca bir kez kullanılabilir
 3. Kayıt olmak için e-posta kullanıyorsanız, doğrulama kodu postasının otomatik olarak spam’e bölünmesi durumunda lütfen spam posta kutunuzu kontrol edin.

2FA Huobi Global’i yükleme talimatları
2FA aktivasyonuna devam etmek için “Google Verifier”ın “Bağlantısını” seçersiniz. Ardından, Google Authenticator uygulamasını açın, Huobi’nin ekranda görüntülediği QR kodunu tarayın.

Ardından, uygulamadan kodu tekrar girmeniz ve “Bağlantı” seçeneğini seçmeniz gerekir. Huobi, e-posta doğrulaması gerektiren bir bildirim görüntüler. Kodu postadan almak için “Almak için tıklayın” seçeneğine tıklayın.

Son olarak, kodu tekrar girin ve hesap için 2FA’yı etkinleştirmek için “Onayla” yı tıklayın.

KYC Huobi Global için Talimatlar
Hesabınızdan “Kimliği doğrula“yı seçin ve KYC’ye devam etmek için gerekli bilgileri doldurun. Bundan sonra, “Onayla” yı tıklamanız yeterlidir. Başvurunuz onaylandıktan sonra hesabınızdan 200 BTC/güne kadar çekilecektir.

Huobi borsasında nasıl işlem yapılır

 1. Kripto para seçiminizi satın alarak veya satarak ticaret yapın
  Limit Emri: Almak ve satmak için fiyatınızı belirtin
  Piyasa Emri: Belirli bir anda en iyi piyasa fiyatı.

 1. Projenin temel anlayışı:
 1. “Spot işlemler ; BORSA ” altında, bir kripto seçin, altta ki ”Limit” emirden almak istediğiniz fiyatı girin. Piyasa seçerseniz o anki fiyattan alır. Piyasa fiyatı seçerseniz anlık düşüşlerde ya da yükselişlerde size dezavantaj yaratabilir.
 2. Alım _ Satım işlemleri ile uğraşacak vaktim yok derseniz; Huobi Global ‘in otomatik alım satım yapan aşağıdaki ekranda görülen Spot işlemlerTrading Bot seçeneğini kullanabilirsiniz.
https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/?invite_code=din69https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/?invite_code=din69

2. ekranda görüldüğü üzere Yaklaşık yüzde 0.74 kar elde edebileceğiniz şekilde satıp sattığı fiyatın altından otomatik alım yapmaya endekslidir. Kripto sayınızı böylelikle otomatik artırabilirsiniz.

https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/?invite_code=din69

Sonuç
Huobi, dünyanın her yerindeki tüm tüccarlar için popüler Bitcoin borsalarından biridir. Oldukça sezgisel arayüzü ve kolay erişilebilir ürünleri sayesinde Huobi, belirli sayıda kullanıcıyı kendine çekiyor.

Kullanımı kolay, kalabalık, yüksek hacimli bir ticaret platformu arıyorsanız, Huobi iyi bir seçimdir.

Burada Houbi’de ticaret yapabilirsiniz.

Çin hükümeti borsalarla ilgili düzenlemeleri sıkılaştırdıktan sonra, Huobi aşağıdaki alanları hızla oluşturdu:

Huobi Global: Dijital Varlık Değişimi – Değişim
Huobi.io: ​​Dijital Varlık yönetimi
Huobi.cn: Blockchain Haberleri – Blockchain ve piyasa haberleri sayfası
Bundan sonra sadece Huobi Global borsasından bahsedeceğim!

Huobi Global nedir?
Huobi Global, dünya çapında popüler bir Çin menşeli ticaret platformudur. Ancak Çin hükümetinin kripto para borsaları üzerindeki düzenlemeleri sıkılaştırmasının ardından Huobi, adını https://www.hbg.com/ alan adıyla Huobi Global olarak değiştirdi. Buradan borsa, odağını dış pazarlara ve özellikle Güneydoğu Asya’ya kaydırmaya başladı.

Huobi Global, küresel tüccarlar ile genişletilmiş bir ticaret platformudur. Ek olarak, Huobi’nin ayrıca, https://www.huobi.co.kr/ alan adıyla Kore pazarına, Huobi Korea’ya adanmış bir borsası vardır.

Huobi Token (HT) nedir?
Huobi Token (HT), Huobi’nin yerel tokenidir. Huobi Token (HT), Ethereum blok zincirinde ERC-20 standardına göre oluşturulmuştur. HT, Huobi Group tarafından 24 Ocak 2018’de ICO finansmanı yoluyla yayınlandı.

Sözleşme: 0x6f259637dcd74c767781e37bc6133cd6a68aa161
Blok Zinciri: Ethereum
Standart: ERC-20
Toplam arz: 500.000.000 HT
Şu anda dolaşımda: 50.000.200 HT

Huobi Global’de işlem ücreti türleri
Huobi, jeton şarjı için ücret almaz. Para çekme ücreti, jeton türüne bağlı olacaktır. Huobi, işlem başına %0,2 ücret alır. Kullanıcılar, Puan Kartları satın almak için USDT kullanarak işlem ücretlerini azaltabilir. En düşük Puan Kartı, ek %10 indirimli işlem ücreti sunabilir.

Huobi Token (HT) ne için kullanılır?
Huobi Token (HT), Huobi ekosisteminde oldukça faydalıdır. Binance Coin (BNB), Bibox Token veya KuCoin Share (KCS) gibi birçok yerel madeni para gibi HT, borsadaki değişim ücretlerini azaltmak veya Huobi Prime’da IEO satın almak için kullanılabilir.

Ayrıca Huobi, bir miktar HT’yi geri almak için Huobi Global’in gelirinin %20’sini kullanacak. Bu tokenlar, ihtiyaç durumunda tazminatın yanı sıra borsanın kullanıcı koruma fonuna aktarılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir